Магазин

Дошка Садху (Дерево Дуб)

Артикул 887112
13 000 грн.
Обирайте за відчуттям! Доставка тільки по Україні. Для замовлення в інші країни звертайтесь до менеджера на сторінці Контакти.
На складі
1
Деталі товару


До серпня 2021 року все працювало за принципом дуальності: добре – погано, правильно – неправильно. Це був принцип переконань, для яких головне – стабільність, зацикленість на діях та залежність від них. Переконання забирають наше життя та енергетику й ведуть у стабільне місце під назвою «цвинтар». Тому байдуже, чим ви займалися: Хоопонопоно, розстановками по Хелінгеру, цифрологією, нумерологією чи астрологією. Чим більше ви в них занурюєтесь, тим ближче до цвинтаря. Щоб вижити, ви намагаєтесь компенсувати стабільність, «вампірячи» інших людей, забираючи їхню енергетику.

У нас інший підхід до всіх цих пунктів. Ми їх не викреслюємо, а перенаправляємо на стан любові. А для любові важливе вміння швидко перемикатися.

Раніше вважалося, що на цвяхах треба стояти 30-40 хвилин, годину. Насправді це ламало волю. Ми будемо стояти 10-15 секунд і висловлюватимемо намір у вигляді відчуття, спрямованого на гармонізацію себе як жінки чи чоловіка, на любов, на стан «Я Бог тут і зараз». Відпочиваємо 10-30 секунд і повторюємо знову.

За такого підходу підвищується чутливість. А оскільки ви стоїте на цвяхах часто, але потроху, у вас активується величезний обсяг енергії для реалізації ваших позитивних задач. Тому, перш ніж стати на цвяхи, подумайте від відчуття: чого ви хочете насправді? Далі, забувши про це, стоїте на цвяхах 10-15 секунд, відпочиваєте і стоїте знову. У перерві перебуваєте в стані «Я Чоловік / Я Жінка». 10-15 повторень по 10-15 секунд.

Цвяхи сприяють виділенню величезного обсягу енергії. Якщо ви ставитесь до цього з азартом, як до гри, то бажання, які ви мали перед тим, як стати на цвяхи, глобально формують умови, щоб сталося так, як для вас краще.

Також це шикарний інструмент для покращення життя. Зокрема, це можливість активувати всі біологічні точки організму. Вони відповідають за світогляд і наші закони. Важливо лише, як саме ми будемо цим інструментом користуватися.

Оскільки ми поки що в дуальному світі і вийдемо з нього не раніше 1 січня 2024 року, то нам необхідно «нагодувати» його і водночас створити умови, щоб зайшло те, що називається «Любов».

Цвяхи – один з найкращих засобів для цієї мети. При цьому ми отримуємо максимальний ефект, використовуючи відпрацювання карми нібито через біль і подолання, а насправді покращуємо здоров’я та виконуємо бажання в парадигмі дуального світу, доки ще повністю не перейшли в любов.

Завжди пам’ятаймо, що дуже важливо, хто саме створив продукт і з якою енергетикою. Якщо, наприклад, у художника прекрасні стосунки з коханою жінкою, чудові діти, він отримує задоволення від життя, виконує свої бажання, не має агресивного визначення світу та життя, то він пише картини в любові. Куди б ви їх не повісили, вони будуть транслювати саме його енергетику, його стан.

Якщо ж людина створює продукт, будучи в рамках жорстких критеріїв своїх знань, то вона їх і нав’язує тому, хто користується її кухлем, її стільцем чи цвяхами, і цим обмежує можливості змін, які можуть статися.
Збережіть цей продукт на потім