Магазин

Електронна книга «Жизнь в удовольствие»

Артикул 283647
550 грн.
Мова: російська. Тип файлів: epub, pdf, azw3, fb2, mobi, docx.
На складі
1
Деталі товару


Для устройств Apple рекомендуем использовать формат epub (для приложения BOOKS), в нем максимально сохранен дизайн печатной версии.


Анотація


Автор виклав у книзі актуальні на сьогоднішній день знання і доповнив їх простими та ефективними практиками. Тут ви знайдете повний опис його унікального методу, рекомендації стосовно того, як зміцнити здоров’я, побудувати гармонійні стосунки, покращити фінансове становище.

Дізнаєтеся, на яких китах стоять важливі для людини сфери життя та як бути в унісон зі Світом, що так стрімко розвивається. Адже будь-які зміни, що відбуваються в людині, впливають на весь Світ: що в малому, те й у великому.

Один з головних принципів Олександра, що максимально чітко описує процес будь-яких трансформацій: справжні зміни починаються зі змін звичок та рефлекторики.

Прагнете змінити Світ - почніть зі змін у собі!

Книга, яка увійшла в ТОП-10 найбільш продаваних у жанрі нон-фікшн, про що повідомив Forbes Life.


Про книгу


Книга для тих, хто готовий міняти себе і своє життя.

Унікальний метод Трансформації Особистості покроково: міняємо звички і рефлекторіку.

Кожна глава - це детальна інструкція по перетворенню і поліпшення основних сфер: щастя, здоров'я, особистих взаємин, багатства.

Прості та ефективні техніки від провідного тренера.

Неповторні фотографії різних куточків нашої планети, які мають позитивний вплив на глядача. QR-коди на авторські записи.

Збережіть цей продукт на потім